T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAKARYA / ADAPAZARI - Şehit Lokman Eker Ortaokulu

Haberler

Ağu

Okulumuzda müzik öğretmeni olarak çalışan Erşan KIVRAK bugün itibariyle il içi yer değişikliği sonucu okulumuzdan ayrılmıştır. Okulumuza verdiği emekler için teşekkür ederiz ve yeni görev yerinde başarılar dileriz. Hayırlı olsun.

Tem

Başta Şehit Lokman Eker Ortaokulu ailesi olarak  tüm İslam âleminin Kurban Bayramı mübarek olsun. Sevdiklerinizle geçen her gününüz bir bayram günü gibi olması dileğiyle. Hayırlı bayramlar...

Tem

Telafide Ben De Varım kapsamında okulumuzda Semih Hocanın rehberliğinde Kuran eğitimi başlamıştır. 

Tem

2020-2021 eğitim-öğretim yılı itibariyle dereceyle bitirip lise hayatına adımını atan öğrencilerimiz:

1)Melike AKYILDIZ

2)Zeynep Su AKKAYA

3)Busenur ÇELEBİ

Tem

2020-2021 eğitim-öğretim yılı yapılan karne töreni ile sona ermiştir.

Tem

Okulumuza özel eğitim öğretmeni olarak görevlendirilen Nurgül ORHAN ve Ferhan KOTAN bugün eğitim-öğretim yılının bitmesinden dolayı okulumuzdan ayrılmıştır. Emekleri için teşekkür ederiz.

Tem

Lise tercih işlemleri 05-16 Temmuz tarihleri arasında alınacaktır.

Tem

Özel eğitim sınıfımız öğrenci ,öğretmen ve velileriyle beraber sabah kahvaltısına gitmişlerdir.

Haz

Okulumuzun önünde bulunan tali yol asfaltlanmıştır.

Haz

Rehberlik servisimiz 8. sınıf öğrencilerimize yönelik lise türleri, alanlar ve yerleştirmeler ile ilgili genel bilgiler verdi.

Haz

Beş, altı, yedi ve sekizinci sınıfların ilk defa bir arada katıldığı yüz yüze eğitim çalışmalarında 155 öğrenci okula gelmiştir.

Haz

Özel eğitim sınıfımız, özel eğitim öğretmenlerimizin rehberliğinde ve velilerinin gözetiminde Poyrazlar Gölü'ne gezi düzenlemişlerdir.

Haz

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Coşkun BAKIRTAŞ, bugün okulumuzu ziyaret etmiştir.

Haz

Bugün itibariyle okulumuz doğuda bulunan yerleşim yerleri ile yüz yüze eğitime beş, altı, yedi ve sekizinci sınıflarda başlamıştır.

Haz

2021 LGS sınavı okulumuzda kırk iki öğrencinin katılımıyla dört salonda iki oturum şeklinde gerçekleştirilmiştir. Sınav sonuçları 30 Haziran 2021 tarihinde açıklanacaktır.